O nás

Technologie BIOTAL je novou metodou hlubokého biologického čištění odpadních vod – třístupňový biologický reaktor SBR s vicenásobnou automatickou recirkulaci aktivovaného kalu.

BIOTAL – zavedení řady nových, chráněné patenty, technické řešení, které umožnily komplexně řešit tradiční problémy malých čistíren odpadních vod. Technologie BIOTAL je patentována v 28 zemích po celém světě.

Na základě technologie BIOTAL v roce 2000, byla založena společnost : „UKRBIOTAL“ Ltd. v Rovno (Ukrajina) a v letech 2004 – „BIOTAL-BULHARSKO“ Ltd. ve Varně ( Bulharsko), a v roce 2008 – „BIOTAL CZ sro“ v Olomouci (Česká republika), aby bylo možné řešit problémy kanalizací – projektovaní , seriová výroba, montáž a servis zařízení BIOTAL. Od roku 2000 firma „UKRBIOTAL“ vyrostla z malé firmy, která zaměstnávala několik zaměstnanců do vedoucí společnosti  v oblasti čištění malých objemů odpadních vod na Ukrajině.

„UKRBIOTAL“ byl certifikován v UkrSEPRO (certifikát UA 2.055.03162-08 z 22.09.2008, o). V roce 2010, sro „UKRBIOTAL»  byl přijat  za člena Evropské Hospodářské komory obchodu a průmyslu.

Po úspěšném dokončení evropského certifikaci (CE značka), zařízení pro biologické čištění odpadních vod firma BIOTAL CZ «TUV SUD“. Od května 2010 byl zahájen výrobní závod v České republice pro evropské země.

s.r.o. „UKRBIOTAL“ – vítěz mezinárodní soutěže „Zlatý Fortune“, vítěz první Vše Ukrajinské soutěže „ekologické kvality a bezpečnosti“, unikátní technologie BIOTAL je  příklad evropského  přístupu k zajištění kvality a dynamického růstu.

ve kterém hlavní znaky kvality jsou- maximální spokojenost zákazníků, vysoká úroveň výrobních zařízení a kvalitní servis.  Společnost UKRBIOTAL implementovala systém jakosti, který je založen na mezinárodních standardech ISO 9001: 2015.

Mezinárodní uznání Technologie BIOTAL získal Alexander Teterja v Paříži (22.05.2005) zlatá vyznamenání a certifikát o „zlatém“ účastníkovi 96. Mezinárodní výstavě vynálezů “ Soutěž Lepine“.

Na 34. mezinárodní výstavě vynálezů, nové vybavení a techniky, což je největší událost na světě, která se konala pod slovy „Vše pro člověka, vše ve jménu člověka“ v výstaviště Palexpo centra Ženeva (Švýcarsko) (5-9.04.2006)

instalace BIOTAL dosáhla uznání poroty – zlatou medaili v kategorii „Životní prostředí / ekologie“, a získala zvláštní cenu korejské asociace vynálezců na vysoké technologické úrovni. Technologie BIOTAL je poznamenán řadou diplomů a medailí národních i mezinárodních výstavách a soutěžích.

Výroba

Výroba zařízení důkladného biologického čištění odpadních vod BIOTAL s kapacitou od 1,5 do 2400 m3/den různých typů a konfigurací byla spuštěna v r. 2000 na výrobní základně „UKRBIOTAL“ a.s. ve městě Rovno (Ukrajina).

Vybavení a součásti zařízení BIOTAL se vyrábí z nejkvalitnějšího, odolného a trvanlivého polypropylenu německé společnosti SIMONA. Bandáž zařízení je provedena z polypropylenových trubek německé společnosti SIMONA s využitím tepelných svarů, které mají prakticky neomezenou životnost. Bloky automatického řízení mají blokovou konstrukci a vyrábějí se s využitím prvků a součástek předních světových výrobců: SIEMENS, MOELLER, ABB.

Podle expertního posudku 2002.В. № 56. 14541. 1181 ze dne 07.11.2002 Státního výboru Ukrajiny pro dohled nad bezpečností práce je projektová dokumentace pro výrobu zařízení BIOTAL v souladu s požadavky normativních dokumentů o bezpečnosti práce. Za 18 let bylo vyrobeno, uvedeno do provozu a úspěšně pracuje v 18 zemích světa více než 7000 zařízení BIOTAL.

CALL ME
+
Call me!